Specjalizujemy się w projektowaniu wzorów tkanin dekoracyjnych i tapet
oraz wzorach na pokrewne artykuły wnętrz takich jak dywany lub płytki ceramiczne.

Wzory przygotowujemy w taki sposób, by jak najłatwiej było je wdrożyć do produkcji.

W zależności od potrzeb projekty posiadają separacje kolorystyczne, opracowane są co najmniej w dwóch paletach barwnych, tkaniny i dzianiny żakardowe mają sugerowane sploty a tapety winylowe przedstawione są na ręcznie robionych makietach.

Tkaniny drukowane i żakardowe

Projekty wzorów są bezszwowe, tj. raportowane. Posiadają co najmniej dwie różne palety kolorystyczne opracowane według próbnika Pantone. Kolory w razie potrzeby posiadają separacje na oddzielnych warstwach. Dla tkanin i dzianin żakardowych tworzone są makiety, które imitują sploty.

Tapety papierowe i tapety winylowe

Projekty wzorów tapet są tworzone na rolki czyli raportowane lub jako fototapety tworzące jeden obraz. Dla lepszego poznania wielkości motywu, wzory prezentowane są na wizualizacjach pomieszczeń. Podobnie jak w przypadku wzorów tkanin, palety kolorystyczne podawane są według próbnika Pantone. Dla wzorów tapet winylowych tworzone są makiety, które pokazują fakturę położonych warstw winylu.

Potrzebujesz wzorów na inne produkty?

Wszystko jest możliwe. Jednak to w czym się specjalizujemy to przede wszystkim artykuły wyposażenia wnętrz. Na ich temat zbieramy wiedzę z rynku, docieramy do nowych, ciekawych rozwiązań i śledzimy nowinki techniczne. Pracując z różnymi producentami w tego sektora na bieżąco wiemy co w rynku piszczy.

Chcesz porozmawiać?

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym, w jaki sposób możesz uatrakcyjnić swoją ofertę wzorniczą lub masz inny problem w obszarze wzornictwa, zapisz się na bezpłatną konsultację.

Konsultacja trwa 20 minut i będzie dotyczyła możliwości rozwiązań problemu, który nam wskażesz.